Badanie NIFYT to jedna z najpopularniejszych metod diagnostyki prenatalnej, która jest nieinwazyjna. Pozwala na zbadanie stanu zdrowia dziecka już od 10 tygodnia ciąży, wykazując czułość na poziomie 99,9%. Nowoczesne badanie pozwala na wyodrębnienie DNA płodu z próbki krwi matki, a więc wystarczy pobranie niewielkiej próbki krwi, by wykonać analizę.

Test NIFTY Warszawa – gdzie najlepiej go wykonać?

Każdy test NIFTY Warszawa warto wykonać w autoryzowanych punktach, zapewniających najwyższą jakość badań. W Warszawie znajdują się 3 takie placówki – przy ul. Krzywe Koło 10, ul. Siennej 86 oraz przy ul. Cybernetyki 7. Wszystkie zapewniają wysoką jakość wykonywanych badań i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Listę placówek wykonujących badanie na terenie całego kraju można znaleźć na stronie – https://badaniaprenatalne.pl/nifty/test-nifty-pro-gdzie-zrobic/.

Test NIFTY Katowice – gdzie najlepiej go wykonać?

Test NIFTY Katowice również zaleca się wykonywać w autoryzowanych punktach. Dzięki temu można mieć pewność, że badanie jest wykonywane na wysokim poziomie i nie zawiera tzw. ukrytych kosztów. Podana cena nie wzrasta w toku wykonywania analizy. W Katowicach badanie NIFTY można wykonać w kilku punktach, które znajdują się pod adresami – ul. Opolska 11/3, ul. Wiosny Ludów 24, ul. Witosa 21, ul. Radockiego 282, ul. Czerwińskiego 8 oraz przy ul. Bocheńskiego 38 A.

Test NIFTY Wrocław – gdzie najlepiej go wykonać?

Test NIFTY Wrocław również oferuje komfortowe wykonanie badania i szybką analizę – można się umówić na badanie jeszcze w tym samym dniu. We Wrocławiu autoryzowane placówki NIFTY można znaleźć pod adresami – ul. Gagarina 110, 54-616, ul. Skarbowców 121-123 oraz przy ul. Trwałej 7. We wszystkich wymienionych punktach istnieje możliwość umówienia się na pobranie materiału do badania w domu – dotyczy to w szczególności pacjentek, które nie mogą wychodzić z domu lub z jakiegoś powodu nie chcą tego zrobić. Przy pobieraniu materiału genetycznego w domu nie ma żadnej dodatkowej dopłaty.

Comments are closed.

Pin It