Nie trzeba wyjeżdżać na kosztowne wczasy, by odpocząć blisko natury i słońca. Przydomowy ogród czy taras to idealne miejsca do tego, by zaaranżować w nich przestrzeń wypoczynkową. Poza wygodnymi meblami warto pomyśleć też o parasolu ogrodowym. Parasol ogrodowy ze stojakiem podniesie komfort odpoczynku i uchroni przed silnym słońcem.

Parasol ogrodowy ze stojakiem – sposób na cień w upalny dzień!

Odpoczynek na świeżym powietrzu przynosi wiele korzyści. Organizm dotlenia się, czujemy się po prostu lepiej. Mając do dyspozycji nawet niewielki taras, warto zaaranżować na nim miejsce do relaksu dla wszystkich domowników. Nie trzeba tu wiele: wystarczy stół kawowy i kilka wygodnych foteli. Wybór mebli ogrodowych jest naprawdę duży, dzięki czemu możemy wybrać komplet wpisujący się w dany styl. Uzupełnieniem przestrzeni wypoczynkowej jest parasol. nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą pod wieloma względami. Są one projektowane zgodnie z oczekiwaniami klientów, ale też z dbałością o detale i tworzywa. Parasol ogrodowy ze stojakiem to funkcjonalny produkt, który sprawdzi się zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy większych balkonach. Parasole posiadają obszerne czasze wykonane z tkanin technicznych, a cała konstrukcja posiada kilka punktów regulacji.

Parasol ogrodowy ze stojakiem – jaką podstawę wybrać?

W zależności od potrzeb projektanci parasoli proponują kilka rodzajów podstaw, które można wykorzystać zarówno na tarasach, jak i w ogrodach. Parasol ogrodowy ze stojakiem będzie stabilnie osadzony, a jego użytkowanie będzie bezpieczne. Podstawa dedykowana do ogrodu to stojaki do wkopania w ziemię. Są one wykonane z włókna szklanego, odpornego na ścieranie i wilgoć. Alternatywą są podstawy klasyczne, wykonane z gładzonego kamienia – dostępne są one w kilku wariantach wagowych.

 

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecje https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/