Słomki ekologiczne i biodegradowalne to coraz częściej standard w barach i restauracjach. Jako społeczeństwo zdaliśmy sobie sprawę, jak wiele szkód wyrządzaliśmy, pijąc nasze napoje przez plastikowe rurki. Takie samo podejście powinniśmy zacząć stosować w naszych domach. W dalszym ciągu jednak trudno znaleźć słomki ekologiczne w każdym sklepie. Wile osób wciąż nie jest przekonanych do zalet, jakie posiadają naturalne słomki, a może być to spowodowane słabej jakości produktami oferowanymi w większości sklepów. Dlatego sklepie internetowym Slowpack dbamy o to, aby każdy artykuł, który Tobie udostępniamy, był wykonany z unikatowych materiałów najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę słomek papierowych i przekonaj się sam, że produkty naturalne mogą być również bardzo funkcjonalne.

Słomki papierowe – jakie mają właściwości?

Przeznaczone do picia zimnych napojów papierowe słomki są produktem bardzo elastycznym oraz w pełni biodegradowalnym i kompostowanym. W ostatnich latach robią prawdziwą furorę i wykorzystywane są w różnych miejscach do chłodnej wody, soku, koktajlu, drinka oraz innych napojów orzeźwiających. Idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych dzięki swojej lekkości i mnogości oferowanych wzorów. Dowolność wykonania jakichkolwiek grafik sprawia, że słomki papierowe wpasują się w każdy styl wydarzenia. Oferowane przez nas słomki w pełni naturalne i wytwarzane z jakościowych materiałów oraz wsparte specjalnym klejem i paroma warstwami papieru o dużej gęstości, co przekłada się na dużą wytrzymałość rurek podczas użytku.

Slowpack oferuje korzystne ceny

W naszej Hurtowni z artykułami ekologicznymi znajdziesz słomki naturalne w przystępnych cenach. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, każdy znajdzie coś dostosowane do jego potrzeb. Ceny za eko wyroby zaczynają się już od kilku złotych, a służyć Ci będą przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z cała naszą ofertą wyrobów ekologicznych. Zacznij zmieniać świat razem z nami! 

Comments are closed.

Pin It