Craftpoint to wyjątkowe miejsce, w którym kaletnicy mogą znaleźć swój azyl. Nie ma wielu podobnych miejsc przez co sklep Craftpoint stał się niezwykle oryginalny. To przedsiębiorstwo, które powstało tylko i wyłącznie z myślą o dystrybucji produktów kaletniczych dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny rzemiosła. Niestety przed otwarciem sklepu Craftpoint nie mieli oni łatwo. Pozyskiwanie różnorodnych skór, materiałów, akcesoriów czy narzędzi wcześniej bywało trudne. Teraz te problemy mogą pozostać tylko w odmętach głowy kaletników, którzy walczyli o lepsze jutro.

Craftpoint – historia sklepu

 

Właściciele sklepu Craftpoint sami w sobie są kaletnikami, którzy wcześniej również mieli problemy z pozyskaniem materiałów i narzędzi aby móc rozwijać swoją pasję. Sami wiedzą, że pozyskiwanie dobrej jakości skóry bywa niezwykle trudne. Ciągłe telefonowanie po różnorodnych targach oddalonych o setki kilometrów od domu bywa trudne. Niekiedy pozyskanie skóry możliwe jest tylko przy zakupie ogromnego kawałka, który jest oczywiście bardzo drogi. Te wszystkie problemy sprawiają, że kaletnicy tracą swój zapał co jest po prostu przykre. Craftpoint to miejsce, w którym mogą oni zdobyć wszystko czego potrzebują do swojej pracy – od ręki! Bez czekania, dodatkowych telefonów czy jeżdżenia po skóry w odległe miejsca. Wszystkie produkty idealnie nadają się do tworzenia przedmiotów kaletniczych przez osoby zaawansowanie jak i przez amatorów.

Oprócz wcześniej wspomnianych skór bardzo ciekawym elementem sklepu Craftpoint jest dział z narzędziami do skóry. Stale się rozwija przez co do oferty produktowej trafia coraz więcej ciekawych narzędzi. Kaletnictwo to dziedzina rzemiosła, która bazuje głównie na ręcznym wykonywaniu prac – a więc pomocnicze narzędzia są na wagę złota! Znajdzie się tutaj podstawowe Edge bevelery, Wood slickery czy Groovery, z którymi każde dzieło może być prawidłowo dopieszczone. Tutaj ogromną rolę odgrywa wykończenie pracy, na które zwracają uwagę wszyscy klienci.

Podsumowanie

 

Tak naprawdę sklep Craftpoint rozpoczął swoją przygodę bardzo niedawno. Jednak już bardzo rozwinął swój asortyment i pozyskał sprawdzonych dostawców. Dzięki temu z dnia na dzień sklep się rozwija wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. Craftpoint posiada swoją siedzibę w Krakowie, z której wysyła paczki na cały kraj. Co przyniesie przyszłość? Czas pokaże! Na pewno warto być czujnym i śledzić ruchy sklepu Craftpoint jeżeli tylko dana osoba interesuje się ,,robieniem w skórach”.

Po więcej zajrzyj https://craft-point.com/

Comments are closed.

Pin It