Elegancka przestrzeń ogrodowa może służyć na wiele sposobów. Może być to miejsce do relaksu, ale też przestrzeń odpowiednia do podawania posiłków. Jakie meble i dodatki wybrać, by nadać jej charakteru? Punktem centralnym może być duży drewniany stół ogrodowy. Czy taki mebel sprawdzi się w naszym ogrodzie?

Duży drewniany stół ogrodowy– idealne miejsce na letni piknik

Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, by skorzystać z pięknej pogody. Przydomowy ogród to najlepsze miejsce na relaks i przestrzeń do wspólnego biesiadowania. Duży drewniany stół ogrodowy stanie się punktem, wokół którego gromadzić się będą domownicy i gości. Stoły takie tworzone są najczęściej z egzotycznego drewna tekowego, które zachwyca wybarwieniem i wysoką odpornością na uszkodzenia. Stoły drewniane wspaniale komponują się z zielenią, mogą zostać wykorzystane zarówno w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych, jak i skandynawskich. Warto pamiętać, że drewniane stoły wymagać będą odpowiedniej konserwacji raz na jakiś czas. Dedykowane do tego środki znajdziemy bez trudu.

Duży drewniany stół ogrodowy z wygodnymi krzesłami

W jaki sposób stworzyć komfortową, letnią jadalnię przy domu? Podstawą są krzesła lub fotele – duży drewniany stół ogrodowy rewelacyjnie prezentować się będzie w towarzystwie krzeseł rattanowych. Nowoczesne krzesła wykonane z rattanu to produkt chętnie kupowany – krzesła takie wpisują się w obowiązujące trendy, są wyplatane ręcznie, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Meble rattanowe tworzone są z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że wyrób mebli nie zagraża środowisku naturalnemu. Meble wykonane z rattanu należy odpowiednio chronić w okresie jesieni i zimy, np. poprzez stosowanie pokrowców ogrodowych.

 

Comments are closed.

Pin It