Metoda żelowa zdobienia paznokci cieszy się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Niektóre kobiety preferują manicure utwardzany lampą, więc jest to dla nich idealne rozwiązanie.

Wykonanie paznokci metodą żelową

Piękne paznokcie mogą się utrzymać nawet kilka tygodni, dlatego warto się zdecydować na żel. Niezwykle efektownie prezentuje się taki manicure, dlatego coraz więcej kobiet z niego korzysta. Jeśli posiadamy dobry zestaw urządzeń oraz akcesoriów do stylizacji paznokci to możemy wykorzystać metodę żelową w domu. W tym artykule podpowiemy, jakie zalety ma metoda żelowa zdobienia paznokci, a także czy warto ją wypróbować. Ładnych paznokci żelowych nie da się zrobić bez żelu dobrej jakości. Dlatego podstawą jest żel, który powinien pochodzić od sprawdzonego i renomowanego producenta. Manicure może się utrzymać nawet kilka tygodni, ale żel musi być trwały. Wybór odpowiedniego materiału do stylizacji sprawi, że uzyskamy naturalny efekt. Można również wykorzystać bezbarwny żel do paznokci, który umożliwia samodzielne formowanie płytki. Nie jest łatwo sprostać oczekiwaniom kobiet, ponieważ ich gust jest bardzo wymagający.

Manicure żelowy

Manicure żelowy można wykonać u profesjonalnej stylistki. Koszt manicure żelowego oscyluje w granicach 300-400 zł. Ostateczna cena jest uzależniona od wielu czynników, takich jak wielkość miasta oraz doświadczenie kosmetyczki. Oprócz manicure żelowego wykonuje się także manicure hybrydowy. Lampy UV/LED oraz żel będą potrzebne do przeprowadzenia żelowej stylizacji paznokci. Na manicure żelowy dosyć często decydują się kobiety posiadające łamliwe oraz krótkie paznokcie. Manicure może się utrzymać bardzo długi czas, jeżeli użyty zostanie żel wysokiej jakości. Przy pomocy metody żelowej można także przedłużyć paznokcie.

Samodzielne zrobienie paznokci

Jeśli zdecydujesz się wykonać paznokcie żelowe samodzielnie w domu to musisz koniecznie pamiętać o kilku zasadach. Najpierw trzeba oczyścić dłonie płynem do dezynfekcji. Później należy spiłować paznokcie na krótką długość. Warto również przy pomocy cleanera odtłuścić płytkę paznokcia. Dopiero na sam koniec należy nałożyć bazę. Warto dodać, że paznokcie żelowe prezentują się naprawdę zjawiskowo. Ich samodzielne wykonanie może się wydawać bardzo skomplikowane, ale nie jest to do końca prawda. W wielu sklepach kosmetycznych oraz drogeriach dostępne są akcesoria niezbędna do przygotowania paznokci w takim stylu. Ich cena jest bardzo przystępna, dlatego większość osób może sobie pozwolić na taki wydatek. Warto dodać, że forma żelowa jest bardziej trwała niż hybryda.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.

Pin It https://beesafe.pl/porady/progi-zwalniajace/ zobacz wiecje zobacz