Mała kuchnia aranżacje może zostać połączona z sąsiadującym pomieszczeniem, dzięki czemu zyska ona na przestrzeni. Często takie rozwiązania stosowane są w połączeniu z salonem. Nie tylko w domach. Na tak odważne posunięcie decyduje się coraz większa liczba właścicieli mieszkań.

Niezbędne urządzenia AGD

Mała kuchnia aranżacje nie może pozwolić sobie na przypadki. Muszą tam znaleźć się tylko i wyłącznie niezbędne urządzenia AGD. Warto również przemyśleć, czy konkretnie dany model jest potrzebny? Może warto postawić na nieco mniejszą lodówkę, czy też jednokomorowy zlew? Skoro już mowa o urządzeniach, to może warto postawić na te, które są wielofunkcyjne. Zamiast miksera, ubijaczki, spieniacza, itd. może lepiej postawić na jeden konkretny model robota planetarnego, który nie będzie zajmował tak dużo miejsca w kuchni. 

Mała kuchnia aranżacje z dopasowanym oświetleniem

Nie można pozwolić sobie na to, aby w małej kuchni okno zostało zasłonięte. Najlepiej zrezygnować z zasłon i firanek – chyba, że ich celem jest ochrona prywatności, to jednak nie można ich pomijać. To przez okno wdzierają się promienie słoneczne, które pomagają także co nieco oszczędzić na rachunkach za prąd. Światło dzienne, ale także bardzo ważne jest światło sztuczne. Zawsze należy zadbać o to, aby najważniejsze punkty w kuchni zostały dobrze oświetlone, w tym chociażby blaty robocze. Tylko dzięki temu będzie można wykonywać wszystkie czynności kuchenne z całą pewnością, dostrzegając wszystko to, co jest w danej chwili potrzebne. 

Comments are closed.

Pin It