Zaręczyny są podniosłym momentem wymagającym przygotowań. Zanim mężczyzna wsunie na serdeczny palec swojej ukochanej pierścionek, musi podołać niełatwej misji – znalezienia odpowiedniego modelu. Sklepy jubilerskie oferują ogrom różnorodnych pierścionków zaprojektowanych dla przyszłych narzeczonych. Z myślą o osobach szukających tego jedynego, idealnego modelu przygotowaliśmy mały przegląd trendów. Jakie pierścionki zaręczynowe są tego roku najmodniejsze? Sprawdź!

Halo ring

Pod nazwą halo ring kryje się okazały pierścionek z dużym, centralnym kamieniem otoczonym „aureolą” znacznie mniejszych (najczęściej brylantów). Imponujące, duże pierścionki pięknie się mienią i przyciągają wzrok. Bijący rekordy popularności fason szczególnie upodobali sobie celebryci.

Pierścionki zaręczynowe z kolorowym kamieniem

Twoja ukochana kocha wyrazistą i nieoczywistą biżuterię? W takim razie zwróć uwagę na pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami! Możesz mieć pewność, że elegancki pierścionek z tanzanitem, cytrynem, szmaragdem albo rubinem zachwyci Twoją przyszłą żonę.   Oryginalnym sposobem na nadanie biżuterii niepowtarzalnego charakteru jest wybór modelu  z kamieniem w nie do końca oszlifowanej formie.

Klasyka zawsze na czasie!

Na liście najmodniejszych pierścionków zaręczynowych nie mogło zabraknąć klasycznych modeli z diamentem centralnie osadzonym na cienkiej obrączce z żółtego albo białego złota. Pojedynczy, krystaliczny diament o szlifie „princessasa” skutecznie opiera się zmieniającym się trendom, ciesząc się niezachwianą pozycją ulubieńca zakochanych.  Możesz mieć pewność, że za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat klasyczna ozdoba wciąż będzie zachwycać z tą samą siłą.

Comments are closed.

Pin It