Parasol kwadratowy może pełnić kilka funkcji. Jedną z nich będzie ochrona przed palącym słońcem. Druga z funkcji – estetyczna – może sprawić, że wygląd ogrodu zmieni się nie do poznania – oczywiście, na korzyść.

Jak kupić parasol kwadratowy?

Wydawać by się mogło, że wystarczy wejść do sklepu i kupić dany parasol kwadratowy na ogród, który będzie chronił nas przed palącym słońcem. Tak łatwo niestety, ale to nie może pójść. Jasne, jak najbardziej można tak zrobić, ale jeżeli w ogóle nie będziemy zwracać uwagi na to, co bierzemy do ręki, to możemy być pewni, że w zdecydowanej większośc przypadków już po jednym sezonie parasol będzie do wyrzucenia. Wykazujmy się większą rozwagą i zwracajmy chociażby uwagę na to, jak dany parasol został wykonany. Takim dobrym pewniakiem wydają się te parasole, które wykonane są z profili stalowych lub aluminiowych. Do tego najlepiej gdyby zostały one pomalowane farbą proszkową.

W dowolnym kolorze

W związku z tym, że technologia bardzo mocno poszła do przodu, do wyboru mamy różnego rodzaju kolory tychże parasoli. Każda zainteresowana osoba może go więc dopasować pod względem swoich upodobań. Jak dzieli się parasole? Jest kilka grup takich produktów, które dzieli się następująco:

  • parasol ogrodowy z czaszą kwadratową,
  • parasol ogrodowy z czaszą okrągłą,
  • parasol ogrodowy z pionową nogą ustawioną centralnie,
  • parasol ogrodowy z boczną nogą i czaszą na wysięgniku.

Nie każdy sklep ma je w swojej ofercie, dlatego zawsze warto uważnie się rozglądać, jeżeli zależy nam na danym modelu parasola. 

Comments are closed.

Pin It