Przygotowując się do kupna nowych mebli ogrodowych, warto zapoznać się z propozycjami topowych projektantów oraz najnowszymi trendami. Szeroki wybór mebli pozwoli na wykreowanie idealnej przestrzeni wypoczynkowej oraz miejsca, gdzie z chęcią będziemy spędzać czas. Jakie meble wybrać?

Meble technorattanowe – ponadczasowy wybór!

Meble technorattanowe to bez wątpienia najczęściej kupowane komplety meblowe do polskich ogrodów i na tarasy. Meble takie posiadają ponadczasowy design, są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach – znaleźć w nich można zarówno sofy narożne, fotele w formie kokonów, leżanki ogrodowe, krzesła, stoliki kawowe. Uzupełnieniem dla kolekcji są donice i skrzynie ogrodowe. Meble takie sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach wypoczynkowych.

Egzotyczne meble z rattanu

Meble rattanowe uchodzą za oznakę luksusu – wyglądają rewelacyjnie, tworzone są z pnączy egzotycznej rośliny. Współcześnie meble takie tworzy się ręcznie, przez co zachowują one wyjątkowy charakter. Dodatkowo pnącza pozyskiwane są z plantacji o zrównoważonym rozwoju, dzięki czemu chronione jest środowisko naturalne. Meble rattanowe znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Meble modułowe dla kreatywnych

Interesująca propozycją, dostępną na polskim rynku, są meble modułowe. Są to kolekcje składające się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane osobno lub łączone. Niewielkie złączki pozwalają na łączenie elementów i tworzenie obszernych sof narożnych. Meble modułowe doskonale wpisują się w nowoczesny design, nierzadko dekorowane są wstawkami z naturalnego drewna. Okrycie mebli tworzą miękkie poduszki i siedziska.

Comments are closed.

Pin It https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ live url https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/