Jesteś na etapie rejestracji firmy i szukasz biura podatkowego w Częstochowie, które pomoże ci w rozwijaniu Twojego biznesu? Taxon ma swój oddział również w województwie śląskim. Jego innowacyjna aplikacja pozwala na prowadzenie działalności gdziekolwiek jesteś. W jaki sposób? Współpraca z biurem rachunkowym z Częstochowy jest równoznaczna z przyznaniem dostępu do nowoczesnego narzędzia jakim jest aplikacja Taxon. Na czym to polega?

Wystawiasz fakturę i gotowe!

Praca z narzędziem jakim jest aplikacja Taxon sprawia, że obieg dokumentów firmowych przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Wystarczy kilka prostych kroków, aby faktury trafiły do księgowego. Biuro rachunkowe Częstochowa, czyli księgowość dla Ciebie, zapewnia stałą współpracę i rzetelne podejście do klienta. Specjaliści są na bieżąco z przepisami podatkowymi, a dodatkowe programy, takie jak aplikacja Taxon, pozwalają usprawnić proces sporządzenia deklaracji do urzędów w celu zapłaty podatków. 

Oprogramowanie księgowe pozwoli zyskać mnóstwo czasu. Ty, jako klient wystawiasz fakturę w bezpłatnej aplikacji. Trafia ona bezpośrednio do programu biura rachunkowego. Następnie księgowy sporządza deklarację i wysyła je bezpośrednio do urzędów. Z kolei Ty otrzymujesz powiadomienie na swój telefon z wysokością zapaty podatków – PIT, ZUS oraz VAT.

Dodatkowe funkcje narzędzia od Taxon

Biuro podatkowe w Częstochowie wyróżnia się na tle konkurencyjnych biur podatkowych. Dzięki dostępowi do narzędzia jakim jest oprogramowanie Taxon, mamy możliwość stałego monitorowania swoich podatków, przesyłania na bieżąco dokumentów i faktur, czytelnego bilansu ze stanem finansowym firmy i bezpośredniego kontaktu z dedykowanym doradcą podatkowym. Aplikacja jest prosta i intuicyjna oraz niezbędna przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Następujące zmiany w przepisach podatkowych

Polski rząd wprowadził niedawno istotne zmiany, które mają być ułatwieniem dla przedsiębiorstw. Od października 2021 roku został uruchomiony Krajowy System E-faktur. W pierwszej fazie jego wdrażania korzystanie z niego jest dobrowolne. Plany są takie, aby od 2023 roku system był obowiązkowy dla firm. Obieg dokumentów ma być dzięki temu szybszy, prostszy i sprawniejszy. Ogólnopolska platforma będzie służyć do wystawiania i przesyłania faktur ustrukturyzowanych i ma ułatwić rozliczenia między firmami. Więcej informacji znajduje się pod adresem https://www.taxon.pl/e-faktura-koniec-z-papierem-od-2023-roku/

Comments are closed.

Pin It dekoracje z drewna dodatki na taras rozkładane stoły do ogrodu