Przydomowy ogród to idealna przestrzeń do relaksu i odpoczynku – przekonują architekci zieleni oraz dekoratorzy. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń pozwoli nam naładować wewnętrzne akumulatory i spędzić czas blisko natury. Elementem chętnie wybieranym do takich przestrzeni jest sofa ogrodowa. Jakie propozycje sof mają dla nas topowi producenci? Jak tworzy się dzisiaj meble ogrodowe?

Sofa ogrodowa zaprojektowana zgodnie z trendami!

Nasze ogrody i tarasy mogą być zaaranżowane na wiele sposobów: wśród najchętniej wybieranych wymienia się styl skandynawski, nowoczesny, rustykalny, prowansalski. W każdym z nich doskonale sprawdzi się sofa ogrodowa. Wygodny i funkcjonalny mebel, jakim jest sofa ogrodowa sprawi, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas bliżej natury. Sofa ogrodowa może być jedynym meblem na tarasie, ale też być uzupełniona o wygodne fotele, leżankę ogrodową, stolik kawowy – mówią specjaliści ze sklepu gardenspace.pl. Sofy tworzone przez największych producentów są projektowane z dbałością o najmniejsze detale: profilowane podłokietniki oparcia pozwolą na odciążenie pleców i jeszcze wygodniejszy odpoczynek. Warto zwrócić uwagę na różnorodność sof: są one tworzone z interesujących materiałów!

Sofa ogrodowa modułowa i technorattanowa – jak jest zbudowana?

Wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się dzisiaj sofy ogrodowe technorattanowe – idealnie wpisują się one w nowoczesne wzornictwo, są lekkie, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W przypadku sof modułowych oparte są one na stelażach aluminiowych lub też z naturalnego drewna eukaliptusowego. Wierzch pokrywają wygodne poduszki, siedziska. Kanapy modułowe pozwolą nam również elastycznie podchodzić do tematu zmian w przestrzeni wypoczynkowej. 

Comments are closed.

Pin It