Niebanalny taras czy ogród zaprojektować można z łatwością, wykorzystując dostępne meble ogrodowe, komplety kawowe, odpowiednie oświetlenie. Chcąc nadać przestrzeni wyjątkowej oprawy, warto również sięgnąć po ozdobę, jaką jest donica ogrodowa prostokątna. Donice takie podniosą estetykę przestrzeni!

Donica ogrodowa prostokątna technorattanowa

W ogrodzie w stylu prowansalskim czy też klasycznym doskonale sprawdzi się donica ogrodowa prostokątna wykonana z technorattanu. Donice tego typu dostępne są w kilku kolorach, co pozwoli na dopasowanie tego elementu do już istniejącej aranżacji przestrzeni. Donica ogrodowa prostokątna posiada lekki, aluminiowy stelaż zabezpieczony przed wilgocią, a okrycie stworzone jest z trwałej plecionki syntetycznej. Nieporowata struktura technorattanu nie wchłania brudu czy wilgoci, nie jest też podatna na działanie promieni UV. Donica ogrodowa prostokątna może posłużyć do osadzenia letnich kwiatów, takich jak lawenda, pelargonie czy nasturcje. Wysokie donice idealnie sprawdzą się jako podstawa dla niskich krzewów czy tuj. Donice ogrodowe technorattanowe mogą być wykorzystane także w nowoczesnych aranżacjach – nadadzą przestrzeni elegancji i pozwolą na podniesienie estetyki.

Donica ogrodowa prostokątna z materiału kompozytowego

Aranżując nowoczesny taras, nie trzeba wiele – meble tarasowe, parasol, który ochroni przed słońcem. By urozmaicić przestrzeń, warto postawić też na ulubione rośliny, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się latem. Donica ogrodowa prostokątna z materiałów kompozytowych to marzenie każdego miłośnika nowoczesnego designu. Do stworzenia donic tego typu wykorzystywany jest cement oraz włókno szklane, które uzupełniane są plastyfikatorem. Takie połączenie sprawia, że donica jest wysoce odporna nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne, ale też na niskie i wysokie temperatury. Donica ogrodowa prostokątna z tworzywa kompozytowego idealnie sprawdzi się w nowoczesnej przestrzeni tarasowej czy ogrodowej.

 

 

Comments are closed.

Pin It