Nowoczesny parasol ogrodowy 3×3 to obecnie jeden z najchętniej wybieranych dodatków do ogrodu czy na taras. Parasole takie świetnie wpisują się w nowoczesne trendy i sprawiają, że miejsce wypoczynkowe prezentuje się jeszcze lepiej. Co warto wiedzieć o nowoczesnych parasolach? Jak są tworzone?

Parasol ogrodowy 3×3 – ochrona i niebanalna ozdoba!

Jeszcze do niedawna uważano, że parasole ogrodowe są wyłącznie elementem, który ma za zadanie chronić przed nadmiernym słońcem. Dzisiaj wiemy, że parasole projektowane są w taki sposób, aby urozmaicać przestrzeń i podnosić jej estetykę. Parasol ogrodowy 3×3 może być idealnym uzupełnieniem dla aranżacji nowoczesnych czy rustykalnych, stanowić element, który zmienia otoczenie i jego odbiór. Parasol ogrodowy pozwoli zrealizować każdy pomysł na taras czy na ogród i stworzyć miejsce idealne do relaksu!

Jak projektowany jest parasol ogrodowy 3×3?

Parasole ogrodowe projektowane są obecnie z olbrzymią dbałością o detale – dotyczy to zarówno doboru materiałów, jak i funkcjonalności danych rozwiązań. Główna oś parasola wykonana jest z lekkiego aluminium – tworzywo to zabezpieczono zarówno przed odkształcaniem, jak i korozją. Poprzez osadzenie osi na ruchomej stopie możliwe stało się rotowanie parasola wokół jego własnej osi – to jeden z wielu punktów regulacji parasola. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej, wysoce odpornej na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci czy płowienie. Tkanina ta nie nagrzewa się, przez co w cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Czasza parasola może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach, co pozwala na precyzyjne ustalenie kąta padania cienia. Po sezonie parasol ogrodowy 3×3 powinien być osłonięty pokrowcem ogrodowym – w ten sposób parasol chroniony jest zarówno przed osiadaniem kurzu, jak i porywistym wiatrem.

 

 

Comments are closed.

Pin It live url https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/