Coraz więcej się mówi o tym, że inwestycja w hulajnogę elektryczną jest opłacalna. Czy to prawda? Oczywiście, że tak. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę rosnące ceny za paliwo. Skoro warto zainwestować w hulajnogę elektryczną, to należy sprawdzić, jaki model naprawdę będzie dobrą propozycją.

Hulajnoga od Xiaomi

Czy Xiaomi m365 jest warta uwagi? Czas to sprawdzić. Jedno jest pewne – firma Xiaomi już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością, która na dodatek rośnie każdego dnia – nie tylko, jeśli chodzi o hulajnogi elektryczne. Od czego warto zacząć? Że na warsztacie znajduje się hulajnoga stosunkowo tania, która na dodatek jest solidna. Może na wyścigi nie będzie można nią jechać, ale nie o to przecież chodzi, jeżeli ktoś kupuje takie właśnie urządzenie.

Może na samym początku warto “dwa” słowa wspomnieć o bateriach, które nie dość, że są solidnie wykonane, to na dodatek zostały umieszczone w takim miejscu (w podeście), że żadne uszkodzenia nie są im straszne. Można więc być pewnym, że osoba dbająca o swoją hulajnogę elektryczną, nie ma szans na ich uszkodzenie. 

Najważniejsze informacje

Xiaomi m365 wyróżnia się stosunkowo niską wagą, która wynosi zaledwie 12 kg. W porównaniu do innych modeli, jakie znajdują się na rynku, jest to naprawdę mało. Nie będzie więc problemu z tym, aby przenosić ją z miejsca na miejsce, jeżeli tylko taka będzie potrzeba. Maksymalna prędkość to 25 km/h. Na więcej jednak nie ma co liczyć, ponieważ taka maksymalna prędkość została narzucona przez przepisy, jakie obowiązują w UE. Jeżeli chodzi jeszcze o prędkość – dzięki temu, że hulajnoga elektryczna wyposażona jest w dobry silnik, maksymalną prędkość jest ona w stanie osiągnąć w sześć sekund.

Czy się opłaca?

Jeżeli ktoś nie szuka wybitnie specjalnego modelu hulajnogi elektrycznej, to na pewno będzie zadowolony z Xiaomi m365. Aczkolwiek, zawsze warto zerknąć na inne propozycje, jakie można znaleźć na rynku. Na pewno, sporym wyznacznikiem będzie cena. Nie każdy bowiem może pozwolić sobie na takie zakupy za kilka tysięcy złotych. Dlatego też do wyboru ma taką alternatywę, jak Xiaomi m365. Taka hulajnoga elektryczna jest dobra i nikt na pewno nie pożałuje zakupu. Na pewno będzie dobrze sprawować się na dojazdach w mieście, do pracy, czy też do szkoły. 

Z czasem, kiedy wymagania użytkownika wzrosną, będzie można pomyśleć o lepszym modelu, z sentymentem wspominając poprzednika, który nie raz i nie dwa pomógł, jeżeli chodzi o dojazdy w różne miejsca. 

 

Comments are closed.

Pin It